Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О частичном признании незаконным и отмене пункта 1 приказа Министерства юстиции Украины N 2068/5 от 01.10.2013 г.

Апелляционный административный суд
Определение от 22.07.2014 № 826/2177/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

22.07.2014 р.

Справа N 826/2177/14

Київський апеляційний адміністративний суд в складі: головуючого-судді Лічевецького І. О., суддів: Грищенко Т. М., Мельничука В. П., при секретарі Війтович Т. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні за апеляційною скаргою арбітражного керуючого ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 травня 2014 року адміністративну справу за позовом арбітражного керуючого ОСОБА_2 до Міністерства юстиції України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору - Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, ВГО "Асоціація антикризового менеджменту", ГО "Всеукраїнська асоціація фахівців з питань відновлення платоспроможності та банкрутства", Всеукраїнська громадська організація "Українська палата арбітражних керуючих", ВГО "Національна саморегулівна організація арбітражних керуючих", Громадська організація "Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу", про часткове визнання незаконними та скасування пункту 1 наказу, встановив:

Арбітражний керуючий ОСОБА_2 звернулась до суду з позовом, у якому просила визнати незаконним та скасувати пункт 1 наказу Міністерства юстиції України N 2068/5 від 01.10.2013 р. в частині затвердження пунктів 2 та 3 Змін до Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), та підвищення кваліфікації і перепідготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

На обґрунтування своїх вимог позивач зазначала, що названі положення суперечать Закону України "Про захист економічної конкуренції".

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 травня 2014 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.

В апеляційній скарзі позивач, посилаючись на неповне з'ясування судом першої інстанції обставин, що мають значення для справи, порушення норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, просить скасувати вказане судове рішення та прийняти нову постанову про задоволення позову.

Перевіривши повноту встановлення окружним адміністративним судом фактичних обставин справи та правильність застосування ним норм матеріального і процесуального права, Київський апеляційний адміністративний суд дійшов наступного.

Судом першої інстанції встановлено, що наказом Міністерства юстиції України N 1973/5 від 27.12.2012 р., зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 січня 2013 р. за N 6/22538, затверджено Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), та підвищення кваліфікації і перепідготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) (надалі за текстом - "Положення").

Опрос