Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении соглашения о признании виновности

Апелляционный суд
Определение от 14.05.2013 № 559/359/13-к

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

від 14 травня 2013 року

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення апеляційного суду Рівненської області в складі: суддів: Збитковської Т. І., Полюховича О. І., Шпинти М. Д., за участю прокурора - С. Н. А., при секретарі - Полюхович А. В., розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу прокурора у кримінальному провадженні N 12013190040000028 щодо ОСОБА_3 на ухвалу Дубенського міськрайонного суду від 14 березня 2013 року.

Цією ухвалою відмовлено у затвердженні угоди про визнання винуватості, укладеної між Дубенським міжрайонним прокурором та неповнолітнім ОСОБА_3, обвинуваченим за ч. 1 ст. 309 КК України.

Зокрема, в ухвалі суду зазначається про те, що затвердження угоди про винуватість між прокурором та неповнолітньою особою є неприпустимим без проведення повного судового слідства у справі.

В поданій на ухвалу суду апеляції прокурор, покликаючись на незаконність ухвали, доводить, що судом першої інстанції не зазначено жодної із підстав для відмови у затвердженні угоди про визнання винуватості, вичерпний перелік яких передбачений ч. 7 ст. 474 КПК України, у зв'язку з чим просить скасувати ухвалу з направленням справи на новий судовий розгляд.

Заслухавши суддю-доповідача, доводи прокурора на підтримання апеляційної скарги, перевіривши матеріали справи й викладене в апеляційній скарзі, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга прокурора підлягає задоволенню з таких підстав.

Опрос