Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В паспортах определенной категории лиц делается отметка о наличии у них права осуществлять любые платежи без идентификационного номера

Районный суд
Определение от 13.04.2004 № 2-2600/03

ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

УХВАЛА

13.04.2004 р. 

Справа N 2-2600/03 

Суд, розглянувши заяву державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва про роз'яснення рішення Подільського районного суду м. Києва від 10 вересня 2003 р. у справі за позовом Д. та інших до ДПІ у Подільському районі м. Києва про визнання права на раніше встановлені форми обліку платників податків та інших обов'язкових платежів та зобов'язання проставити відмітку в паспорті, встановив наступне.

ДПІ у Подільському районі м. Києва звернулася до суду із зазначеною заявою та просить роз'яснити механізм занесення відміток у паспортах громадян про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, пояснюючи, що Постановою Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та свідоцтво про народження" від 26 червня 1992 р. заборонено вносити до паспорта записи, не передбачені вказаним Положенням.

У судове засідання з'явився представник ВДВС Подільського РУЮ в м. Києві, інші сторони до суду не з'явилися, що не є перешкодою для розгляду питання про роз'яснення рішення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос