Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

До вынесения постановления об отказе в возбуждении уголовного дела должны быть допрошены все свидетели и установлена причинно-следственная связь между действиями (бездеятельностью) лиц, присутствовавших на месте преступления, и последствиями, наступившими для пострадавшей

Районный суд
Постановление от 12.02.2004 № 18/18/04

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

ПОСТАНОВА

12.02.2004 р. 

Справа N 18/18/04 

Розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу М. на постанову ДІМ Печерського РУГУ МВС України в м. Києві Т. від 29 квітня 2003 р. про відмову в порушенні кримінальної справи за заявою М., встановив наступне.

Заявниця звернулася до суду із зазначеною скаргою, посилаючись на те, що при винесенні постанови від 29 квітня 2003 р. про відмову в порушенні кримінальної справи не досліджені всі обставини, які вона зазначила в своїй заяві від 23 березня 2003 р., що подала з огляду на ст. 97 КПК України.

Заявниця у судове засідання не з'явилася, про час і місце судового розгляду відповідно до вимог ст. 2362 КПК України була повідомлена належним чином, про причини неявки суд не повідомив, за таких обставин судом визнано можливим розглядати скаргу за його відсутності.

Прокурор підтримав скаргу та просив її задовольнити, посилаючись на неповноту проведеної перевірки заяви потерпілої.

Відповідно до наданих Печерським РУГУ МВС України в м. Києві матеріалів встановлено, що ДІМ Печерського РУГУ МВС України в м. Києві Т. при проведенні перевірки зазначеної заяви опитав лише свідків продавця-консультанта Р., заступника директора С. та чергового лікаря Інституту нейрохірургії В., про що свідчить складена ним довідка, тоді як у скарзі зазначено, що в магазині на момент отримання травми скаржницею були присутні лише три особи - М., її чоловік Д. та продавець Р.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос