Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии со ст. 103 ГПК суд не принимает отказа от иска, если это действие противоречит закону или нарушает чьи–либо права и охраняемые законом интересы

Президиум областного суда
Постановление от 27.08.1970

ПРЕЗИДІЯ ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 27 серпня 1970 року

(Витяг)

У листопаді 1968 р. Ф. пред'явив у суді позов до Ж.. про розірвання шлюбу та поділ двокімнатної кооперативної квартири. Свої позовні вимоги він обгрунтував тим, що між ним і відповідачкою виникали сварки, у зв'язку з чим вони у червні 1968 р. припинили сумісне проживання. Ще в 1966 р. він вступив до житлово-будівельного кооперативу. В даний час йому надана двокімнатна квартира, в яку має вселитися й відповідачка.

Рішенням народного суду Калінінського району Донецька від 25 листопада 1968 р. позов задоволено. Постановою президії Донецького обласного суду від 30 жовтня 1969 р. рішення народного суду в частині поділу паю у житлово-будівельному кооперативі скасовано, а справу надіслано на новий розгляд. Ухвалою народного суду Куйбишевського району Донецька від 12 грудня 1969 р. провадження в справі закрито. Ухвалою судової колегії Донецького обласного суду від 29 грудня 1969 р. ухвалу народного суду залишено без змін.

У протесті заступник Голови Верховного Суду УРСР просить ухвали народного й обласного судів скасувати і справу надіслати на новий розгляд.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос