Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В соответствии со статьями 91, 94 ГПК повестка о вызове в суд должна быть заблаговременно вручена вызываемому лицу, но не позже чем за пять дней до судебного заседания, под расписку

Президиум областного суда
Постановление от 07.10.1992

ПРЕЗИДІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 1992 року

(Витяг)

У листопаді 1991 р. А. Б. пред'явила позов до Б-ів про зміну умов договору найму жилого приміщення. У судовому засіданні позивачка змінила позовні вимоги до відповідачів і просила провести примусовий обмін жилого приміщення.

Рішенням Баглійського районного народного суду м. Дніпропетровська від 27 травня 1992 р. позов А. Б. до Б-ів про примусовий обмін приміщення задоволено. А. Б. вселена в квартиру N 38 в будинку N 31 по вул. Запорізькій в м. Дніпродзержинську, а відповідачі - в кв. 104 в будинку N 45 по вул. Дунайській в цьому місті.

У касаційному порядку справа не розглядалася.

У протесті заступника Голови Верховного Суду України поставлено питання про скасування рішення з поверненням справи на новий розгляд.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос