Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Если имущество, которое было собственностью одного из супругов, за время брака существенно увеличилось в своей ценности вследствие трудовых или денежных затрат второго из супругов или их обоих, оно в соответствии со ст. 25 КоБС Украины может быть признано судом общей совместной собственностью супругов

Президиум областного суда
Постановление от 30.08.1991

ПРЕЗИДІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 1991 року

(Витяг)

К. Н. звернулась до суду з позовом до В. Н. про поділ майна. Позивачка зазначала, що мотоцикл, який відповідач придбав до реєстрації шлюбу, старий і на його ремонт було витрачено коштів значно більше, ніж він коштував на час придбання, тому його слід визнати спільною сумісною власністю подружжя і включити до поділу.

Рішенням Барського районного народного суду Вінницької області в позові відмовлено. Ухвалою судової колегії в цивільних справах Вінницького обласного суду рішення залишено без зміни.

Відмовляючи у позові, народний суд виходив з того, що мотоцикл належав відповідачу до укладення шлюбу, а тому є його особистою власністю і поділу не підлягає. Такі висновки вважала обгрунтованими і судова колегія обласного суду, залишаючи рішення без зміни.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос