Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При решении вопроса о возложении на ответчика материальной ответственности по п. 1 ст. 134 КЗоТ суд должен проверить, относится ли ответчик к категории работников, с которыми может заключаться договор о полной материальной ответственности, и установить наличие его вины и причинной связи между его противоправными действиями (бездеятельностью) и нанесенными убытками

Президиум областного суда
Постановление от 19.08.1981

ПРЕЗИДІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 19 серпня 1981 року

(Витяг)

Відгодівельний радгосп "Астраханка" пред'явив позов до Ф. про стягнення грошової суми. Позивач зазначав, що відповідачка, працюючи бджолярем, неналежно ставилася до виконання своїх службових обов'язків, внаслідок чого загинуло 30 бджолосімей. Посилаючись на те, що з нею укладено договір про повну матеріальну відповідальність і збитки завдані з її вини, позивач просив задовольнити його вимоги.

Рішенням Приазовського районного народного суду від 24 березня 1981 р. позов задоволено частково. З відповідачки на користь радгоспу стягнуто 500 крб. Ухвалою судової колегії Запорізького обласного суду від 21 квітня 1981 р. рішення народного суду залишено без зміни.

У протесті заступника Голови Верховного Суду УРСР ставиться питання про скасування судових рішень і направлення справи на новий розгляд. Протест підлягає задоволенню з таких підстав.

Постановляючи рішення про часткове відшкодування відповідачкою завданих позивачу збитків, народний суд виходив з того, що з нею був укладений договір про повну матеріальну відповідальність, а також з того, що збитки завдані як з її вини, так і з вини позивача, який не забезпечив належних умов для збереження бджолосімей.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос