Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Принимая решение по делу об изменении договора найма жилого помещения, суд должен учитывать, что в соответствии со ст. 104 ЖК член семьи съемщика вправе требовать заключения с ним отдельного договора найма, если жилая площадь, приходящаяся на него, может быть выделена в виде помещения, отвечающего требованиям ст. 63 этого Кодекса (является изолированным и по размеру не меньше установленного для предоставления одному лицу)

Президиум областного суда
Постановление от 11.12.1992

Вирішуючи справи про зміну договору найму жилого приміщення, суд має враховувати, що згідно з ст. 104 ЖК член сім'ї наймача вправі вимагати укладення з ним окремого договору найму, якщо жилу площу, що припадає на нього, може бути виділено у вигляді приміщення, яке відповідає вимогам ст. 63 цього Кодексу (є ізольованим і за розміром не менше встановленого для надання одній особі)

ПРЕЗИДІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 11 грудня 1992 року

(Витяг)

Ж. пред'явила позов до Ж. Є. та Івано-Франківського міськжитлооб'єднання про зміну договору найму жилого приміщення.

Позивачка вказувала, що до 1984 р. вона перебувала в шлюбі з Ж. Є., від якого має двох неповнолітніх дітей. В 1977 р. в користування сім'ї надана двокімнатна квартира. Посилаючись на те, що після розірвання шлюбу між нею та відповідачем виникли неприязні відносини і фактично склався порядок користування квартирою, при якому вона з дітьми користується кімнатою розміром 17,2 кв. м, а відповідач - 15,4 кв. м, позивачка просила задовольнити її позов.

Рішенням Івано-Франківського міськнарсуду від 21 жовтня 1987 р. позов задоволено.

В касаційному порядку справа не розглядалася.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос