Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Согласно ст. 76 Гражданского кодекса право на иск возникает со дня, когда лицо узнало или должно было узнать о нарушении своего права

Президиум областного суда
Постановление от 14.03.1975

ПРЕЗИДІЯ ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 14 березня 1975 року

(Витяг)

У січні 1974 р. Ф. Н. звернулася з позовом до Т. Н. і М. Н. про стягнення 534 крб. У позовній заяві вона зазначала, що з 1958 р. перебувала у шлюбі з батьком відповідачів М. Н., з яким того ж року розпочала спорудження будинку і 1959 р. в ньому поселилась.

Шлюб було розірвано у 1966 р., проте вона з ним продовжувала спільне життя і спорудження будинку до його смерті (1969 р.). Після смерті М. Н. вона виїхала до свого сина в інше село, домовилася з відповідачами, які поселились у будинку, що вони виплатять їй половину його вартості. Оскільки останні оформили право спадщини на весь будинок і відмовили їй у виплаті, вона звернулася до суду з позовом про стягнення 534 крб., посилаючись на те, що вартість цього будинку становить 1069 крб.

Рішенням народного суду Соснівського району м. Черкас від 18 березня 1974 р. в позові Ф. Н. відмовлено.

Ухвалою судової колегії Черкаського обласного суду від 22 травня 1974 р. це рішення змінено і на користь позивачки стягнуто з М. Н. 178 крб. грошової компенсації. У решті рішення народного суду залишено без змін.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос