Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Собственник предприятия, учреждения, организации или уполномоченный им орган возмещает работнику ущерб, причиненный увечьем или другим повреждением здоровья, связанным с исполнением трудовых обязанностей, если не докажет, что ущерб причинен не по его вине

Президиум областного суда
Постановление от 04.07.1996

ПРЕЗИДІЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 4 липня 1996 року

(Витяг)

У жовтні 1995 р. І. пред'явив позов до Північно-Західного АТЗТ "Вторкольормет" про відшкодування шкоди, заподіяної ушкодженням здоров'я, пов'язаним із виконанням трудових обов'язків. Позивач посилався на те, що він працював у відповідача інженером по заготівлі лому кольорових металів і 15 листопада 1994 р., перебуваючи у відрядженні в м. Хмельницькому Вінницької області, під час ожеледі посковзнувся і впав, внаслідок чого одержав травму і став інвалідом III групи. І. вважав, що шкоду, заподіяну йому каліцтвом, повинен відшкодувати відповідач.

Рішенням Ленінського районного суду м. Вінниці від 16 листопада 1995 р., залишеним без зміни ухвалою судової колегії в цивільних справах Вінницького обласного суду від 30 січня 1996 р., позов було задоволено і постановлено одноразово стягнути з відповідача на користь І. 417 млн. 960 тис. крб. заробітної плати.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос