Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Календарь бухгалтера на 2020 год

ЛІГА:ЗАКОН
Календарь бухгалтера от 12.12.2019

Календар бухгалтера на 2020 рік 

Календар бухгалтера містить інформацію про граничні терміни сплати податків, внесків, обов'язкових платежів та подання звітів (фінансових, податкових, статистичних тощо), які є обов'язковими для підприємств (підприємців) згідно з чинним законодавством.

Наcтійно рекомендуємо Вам не відкладати ці справи на останній день задля уникнення проблем з контролюючими органами.

Січень

Лютий

 

Березень

 

Квітень

 

Травень

 

Червень

 

Липень

 

Серпень

 

Вересень

 

Жовтень

 

Листопад

 

Грудень

Довідкова інформація

Відомості про терміни та порядок подання звітності зібрано у розділі "Документи (форми, бланки)" модуля ДОВІДНИКИ.

Інформацію стосовно всіх діючих у 2020 році форм державних статистичних спостережень можна знайти у ситуації "Загальний табель форм державних статистичних спостережень". 

Подання звітності

Якщо останній день строку подання звітності припадає на неробочий (вихідний або святковий) день, то наступний за вихідним або святковим робочий день і буде вважатись останнім днем строку подання:

податкової декларації (п. 49.20 ПКУ);

фінансової звітності (п. 10 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабміну від 28.02.2000 р. № 419);

звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (п. 14 р. II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 14.04.2015 р. № 435);

За певних умов відповідно до абз. 2 п. 49.20 ПКУ граничні строки для подання податкової декларації підлягають продовженню керівником податкового органу (його заступником) за письмовим запитом платника податків.

Відповідно до ч. "б" п. 49.3 ПКУ платник податків має право надіслати декларацію (розрахунок) на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Сплата податків та зборів

У разі, якщо останній день строків сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 11 р. IV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міндоходів від 20.04.2015 р. № 449).

Увага! Закон №466-ІХ вирішив проблемне питання визначення дати сплати податкового зобов’язання, якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день. Так, пункт 57.1 ПКУ доповнено абзацом наступного змісту: "якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем."  Ця норма почала діяти з 23 травня 2020 року.

Календар бухгалтера на 2019 рік

____________

ЛІГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

Опрос