Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Календарь бухгалтера на 2019 год

ЛІГА:ЗАКОН
Календарь бухгалтера от 12.12.2018

Календар бухгалтера на 2019 рік 

Календар бухгалтера містить інформацію про граничні терміни сплати податків, внесків, обов'язкових платежів та подання звітів (фінансових, податкових, статистичних тощо), які є обов'язковими для підприємств (підприємців) згідно з чинним законодавством.

Наcтійно рекомендуємо Вам не відкладати ці справи на останній день задля уникнення проблем з контролюючими органами.

Січень

Лютий

Березень

 

Квітень

 

Травень

 

Червень

Липень

Серпень

Вересень

Довідкова інформація

Відомості про терміни та порядок подання звітності зібрано у розділі «Документи (форми, бланки)» модуля ДОВІДНИКИ.

Інформацію стосовно всіх діючих у 2019 році форм державних статистичних спостережень можна знайти у ситуації "Загальний табель форм державних статистичних спостережень". 

Подання звітності

Якщо останній день строку подання звітності припадає на неробочий (вихідний або святковий) день, то наступний за вихідним або святковим робочий день і буде вважатись останнім днем строку подання:

податкової декларації (п. 49.20 ПКУ);

фінансової звітності (п. 10 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабміну від 28.02.2000 р. № 419);

звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (п. 14 р. II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 14.04.2015 р. № 435);

звіту страхувальника по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма Ф4-ФСС з ТВП) та звіту страхувальника про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення (форма Ф14-ФСС з ТВП) (п. 3.9 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою ФСС з ТВП від 18.01.2011 р. № 4).

За певних умов відповідно до абз. 2 п. 49.20 ПКУ граничні строки для подання податкової декларації підлягають продовженню керівником податкового органу (його заступником) за письмовим запитом платника податків.

Відповідно до ч. «б» п. 49.3 ПКУ платник податків має право надіслати декларацію (розрахунок) на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Сплата податків та зборів

У разі, якщо останній день строків сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 11 р. IV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міндоходів від 20.04.2015 р. № 449).

Увага! На відміну від граничних строків подання звітності та сплати ЄСВ, які переносяться на наступний за вихідним або святковим робочий день, для строків сплати податків та зборів у ПКУ таке перенесення не передбачено. Тому податки та збори (передбачені ПКУ), останній строк сплати яких спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, слід сплатити напередодні.

Але якщо останній день строку подання податкової декларації перенесено на перший робочий день після вихідного або святкового дня, то початок перебігу десятиденного строку для сплати визначеного у декларації податкового зобов'язання пов'язаний саме із таким робочим днем. Тобто десятиденний строк для сплати податку слід рахувати від фактичної дати останнього дня подання декларації за відповідний період (крім сплати податкового зобов'язання з ПДВ, оскільки окремої норми щодо перенесення граничного терміну сплати зобов'язання ПКУ не передбачено) (роз'яснення із розділу 135.04 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ).

Календар бухгалтера на 2018 рік

____________

ЛІГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

Опрос