Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными поручений КМУ

Высший арбитражный суд
Определение от 03.02.1999

ВИЩИЙ АРБІТРАЖНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.02.99 р. 

Справа N 70/6 

За позовом 

Державного підприємства "Український проектно-конструкторський інститут "Проммеханізація" 

до 

відповідача Кабінету Міністрів України третя особа корпорація "Укрмонтажспецбуд"

Про визнання недійсними доручень КМУ 

Суть спору: позивач - Державне підприємство "Український проектно-конструкторський інститут "Проммеханізація" (далі - Підприємство) заявив позовну вимогу про визнання недійсним із підстав невідповідності вимогам закону доручення відповідача - Кабінету Міністрів України (далі - КМУ) від 23.07.98 N інд. 25, яким визнано втрату чинності доручення КМУ від 28.12.95 N 22279/27.

Відповідач позов не визнав, мотивуючи тим, що оспорюване доручення не є правовим актом КМУ, а тому цей спір не підвідомчий арбітражним судам України.

Третя особа на стороні відповідача - корпорація "Укрмонтажспецбуд" - позов не визнала, мотивуючи безпідставністю його вимоги. Розглянувши документи і матеріали, подані учасниками процесу і зібрані судом, заслухавши пояснення представників сторін і третьої особи, всебічно та повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються їх вимоги і заперечення, оцінивши докази, які мають значення для справи, Вищий арбітражний суд України встановив

- 28.12.95 Віце-прем'єр-міністр України А. Кінах доручив корпорації "Укрмонтажспецбуд" та Мінмашпрому України забезпечити розподіл площ спірного будинку N 56 по пр. Леніна в м. Харкові та передати їх на баланс позивача у справі;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос