Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в условия договора

Высший хозяйственный суд
Постановление от 08.07.2015 № 910/1085/15-г

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

08.07.2015 р.

Справа N 910/1085/15-г

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Губенко Н. М., суддів - Барицької Т. Л., Картере В. І. розглянув касаційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та Кредит" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 06.04.2015 та на рішення господарського суду міста Києва від 26.02.2015 у справі N 910/1085/15-г господарського суду міста Києва за позовом Приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" до Публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та Кредит", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Представництво "Інтернешнл Ейр Транспорт Асосіейшн", про внесення змін до умов договору, зобов'язання вчинити дії, визнання права та розірвання повідомлення про переуступку та підтвердження отримання (в судовому засіданні взяли участь представники: позивача - Т. К. В., П. О. М., відповідача - К. І. І., третьої особи - Ч. А. Г.).

 Ухвалою Вищого господарського суду України від 17.06.2015 було продовжено строк розгляду даної справи на підставі ст. 69 ГПК України, а розгляд справи було відкладено на підставі ст. 77 ГПК України.

 ВСТАНОВИВ:

Рішенням господарського суду міста Києва від 26.02.2015 у справі N 910/1085/15-г (суддя - Ващенко Т. М.), залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 06.04.2015 (судді: Синиця О. Ф., Ткаченко Б. О., Зеленін В. О.), задоволений позов Приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (надалі позивач/ПАТ "Авіалінії "МАУ") до Публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та Кредит" (надалі відповідач/банк/скаржник/ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит").

Відповідач, не погоджуючись із вказаними судовими рішеннями, звернувся до Вищого господарського суду України із касаційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судами попередніх інстанцій норм матеріального та процесуального права, просить рішення та постанову скасувати і прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні позову.

08.07.2015 до початку судового засідання через канцелярію Вищого господарського суду України представником відповідача було подано клопотання про здійснення фіксації судового процесу технічними засобами, яке за результатами його розгляду було задоволено колегією суддів.

08.07.2015 до початку судового засідання через канцелярію Вищого господарського суду України представником відповідача було подано клопотання про розгляд справи колегією у складі 5-ти суддів.

Відповідно до рішення зборів Вищого господарського суду України від 10.06.2015 N 1 питання щодо збільшення складу колегії суддів для розгляду конкретної справи вирішується Головою Вищого господарського суду України, зокрема, за клопотанням сторони.

Керуючись вказаним положенням, клопотання представника ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" про розгляд справи у складі 5-ти суддів було передано Голові Вищого господарського суду України для вирішення питання щодо його задоволення чи незадоволення.

Опрос