Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности и истребования имущества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 21.01.2015 № 914/2328/13

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

21.01.2015 р.

Справа N 914/2328/13

Вищий господарський суд України в складі колегії суддів: Черкащенка М. М. - головуючий, Жукової Л. В. (доповідач), Нєсвєтової Н. М., розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Вамир-Гал" на рішення господарського суду Львівської області від 20.02.2014 р. та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 10.11.2014 р. у справі N 914/2328/13 господарського суду Львівської області за позовом першого заступника прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до товариства з обмеженою відповідальністю "Вамир-Гал" за участю третьої особи 1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, товариства з обмеженою відповідальністю "Захід-Буд-Сервіс", за участю третьої особи 2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, Державного підприємства Міністерства оборони України "Західвійськбуд", за участю третьої особи 3, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача обласного комунального підприємства Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки" за участю третьої особи 4, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області (за участю третьої особи 5, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача виконавчого комітету Малехівської сільської ради Жовківського району Львівської області про визнання права власності та витребування майна) (в судовому засіданні взяли участь представники від: прокурора - К. Т. В. (посв. [...]), позивача - Б. С. Ю. (дов. [...]), відповідача - не з'явилися, третя особа 1 - не з'явилися, третя особа 2 - не з'явилися, третя особа 3 - не з'явилися, третя особа 4 - не з'явилися, третя особа 5 - не з'явилися), встановив:

Рішенням господарського суду Львівської області від 20.02.2014 р. у справі N 914/2328/13 (суддя - Пазичев В. М.) задоволено уточнені позовні вимоги прокурора. Визнано право власності на нерухоме майно - будівлю складу площею 405,9 кв. м, що розташована по вул. Лесі Українки, 45 у с. Малехів Жовківського району Львівської області, за Державою Україна в особі Міністерства оборони України. Витребувано з володіння та користування ТОВ "Вамир-Гал" нерухоме майно - будівлю складу площею 405,9 кв. м, що розташоване по вул. Лесі Українки, 45 у с. Малехів Жовківського району Львівської області, на користь Держави в особі Міністерства оборони України. Стягнуто з ТОВ "Вамир-Гал" на користь Державного бюджету України 2867,50 грн. судового збору.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 10.11.2014 р. (головуючий, суддя - Зварич О. В., судді: Гриців В. М., Скрипчук О. С.), рішення господарського суду Львівської області від 20.02.2014 р. у справі N 914/2328/13 залишено без змін, а апеляційну скаргу - без задоволення.

ТОВ "Вамир-Гал" подало до Вищого господарського суду України касаційну скаргу, в якій просить суд касаційної інстанції скасувати рішення господарського суду Львівської області від 20.02.2014 р. та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 10.11.2014 р. та прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні позовних вимог.

В обґрунтування своїх вимог, скаржник посилається на те, що господарськими судами попередніх інстанцій належним чином не досліджені всі обставини справи, крім того неправильно застосовані норми чинного законодавства.

Позивач подав до Вищого господарського суду України заперечення на касаційну скаргу, в яких просить оскаржені судові акти залишити без змін, а касаційну скаргу - без задоволення

Опрос