Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании свидетельства Украины на знак для товаров и услуг недействительным

Высший хозяйственный суд
Постановление от 20.01.2015 № 910/3455/13

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

20.01.2015 р.

Справа N 910/3455/13

Вищий господарський суд України у складі: судді Селіваненко В. П. - головуючого, суддів - Бенедисюк І. М. (доповідач), Харченко В. М. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_2, м. Донецьк (далі - ОСОБА_2), на рішення господарського суду міста Києва від 29.09.2014 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 12.11.2014 зі справи N 910/3455/13 за позовом публічного акціонерного товариства "Концерн Хлібпром", м. Львів (далі - ПАТ "Концерн Хлібпром"), до Державної служби інтелектуальної власності України, м. Київ; Лауффер Бейкеріз Лімітед, Нікосіа, Кіпр, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - приватне підприємство "Науково-виробниче підприємство "Харчові продукти "Мультимікс", м. Донецьк (далі - ПП "НВП "Харчові продукти "Мультимікс"); ОСОБА_2, про визнання свідоцтва України N НОМЕР_1 на знак для товарів і послуг недійсним (судове засідання проведено за участю представників: ПАТ "Концерн Хлібпром" - Л. К. Т., Державної служби інтелектуальної власності України - П. М. Ю., Лауффер Бейкеріз Лімітед - не з'яв., ПП "НВП "Харчові продукти "Мультимікс" - ОСОБА_9, ОСОБА_2 - ОСОБА_9).

За результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України встановив:

ПАТ "Концерн Хлібпром" звернулося до господарського суду міста Києва з позовом про:

- визнання недійсним свідоцтва України N НОМЕР_1 на знак для товарів і послуг "ІНФОРМАЦІЯ_1";

- зобов'язання Державної служби інтелектуальної власності України внести про це запис до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг та здійснити публікацію в офіційному бюлетені "Промислова власність".

Позовні вимоги з посиланням на пункт 4 статті 6 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" мотивовано тим, що оспорюваний знак: відтворює ім'я ОСОБА_6, добре відоме в Україні з літературних творів, фільмів, музичного твору, зокрема до дати подання заявки на оспорюваний знак для товарів і послуг; відтворює назви та персонажі добре відомих в Україні творів науки, літератури та мистецтва (перелік яких наведено позивачем, до якого не належать твори образотворчого мистецтва); порушує особисті немайнові права автора - ОСОБА_6 на створені ним літературні твори.

Опрос