Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании отсутствия правопреемственности, признании недействительными положений устава, признании отсутствия права, признании бесхозным имущества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 13.10.2014 № 6/519

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.10.2014 р.

Справа N 6/519

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Шевчук С. Р., суддів: Акулової Н. В. (доповідач), Владимиренко С. В., розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Едель-Вейс-Україна" на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 19.08.2014 року за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Технополіс-1" про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Київського апеляційного господарського суду від 24.01.2012 року у справі N 6/519 господарського суду міста Києва за позовом заступника прокурора Київської області в інтересах держави в особі Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Боедем", за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації, про визнання відсутності правонаступництва, визнання недійсними положень статуту, визнання відсутності права, визнання безхазяйним майном, та за позовом третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору - Товариства з обмеженою відповідальністю "Технополіс - 1" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Боедем" про визнання відсутності правонаступництва, визнання недійсними положень статуту, визнання відсутності права, визнання права власності, та за позовом третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору - дочірнього підприємства "Терра-Трейд" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Боедем" про визнання відсутності правонаступництва, визнання недійсними положень статуту, визнання відсутності права, визнання права власності (за участю представників сторін: від прокуратури - не з'явився, від Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області - не з'явився, від ТОВ "Боедем" - Л. С. В. (дов. [...]), Ч. К. В. (дов. [...]), П. Н. О. (дов. [...]), від Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації - не з'явився, від ТОВ "Технополіс - 1" - Л. Т. М. (дов. [...]), від ДП "Терра-Трейд" - не з'явився, від ТОВ "Едель-Вейс-Україна" - В. О. Д. (дов. [...])), встановив:

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 19.08.2014 року по справі N 6/519 (судді: Шевченко Е. О., Зеленін В. О., Синиця О. Ф.) заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Технополіс-1" про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Київського апеляційного господарського суду від 24.01.2012 р. у справі N 6/519 залишено без задоволення; постанову Київського апеляційного господарського суду від 24.01.2012 р. у справі N 6/519 залишено без змін.

Опрос