Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.10.2014 № 910/8043/14

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.10.2014 р.

Справа N 910/8043/14

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Полянського А. Г., суддів: Кравчука Г. А., Мачульського Г. М. (доповідач), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Аркона " на постанову Київського апеляційного господарського суду від 13.08.2014 р. за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Аркона" про скасування рішення третейського суду у справі N 910/8043/14 Господарського суду міста Києва за позовом Публічного акціонерного товариства "Укрсоцбанк " до Товариства з обмеженою відповідальністю "Аркона" про стягнення заборгованості, за участю: позивача - Г. А. С. (довіреність [...]), відповідача - К. В. С. (директор), встановив:

Звернувшись у суд з даною заявою, Товариство з обмеженою відповідальністю "Аркона" (далі - Товариство) просило скасувати рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків (третейський суддя Стеценко В. П.) від 15.03.2011 р. у справі N 189/11, яким задоволено позов Публічного акціонерного товариства "Укрсоцбанк" (далі - Банк) та стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Аркона" заборгованість по договору кредиту в сумі 351422 грн. Позовні вимоги обґрунтовані тим, що розгляд спору у третейську суді відбувся з порушеннями, які полягали в тому, що рішення прийняте за відсутності Товариства, яке не було належним чином повідомлене про розгляд справи, і склад третейського суду не відповідав вимогам закону.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.06.2014 р. (суддя Бойко Р. В.) заяву Товариства задоволено, рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків у складі третейського судді Стеценко В. П. за позовом Банку до Товариства про стягнення заборгованості скасовано повністю.

Опрос