Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве заключить дополнительное соглашение к основному договору в предложенной редакции

Высший хозяйственный суд
Постановление от 02.07.2014 № 908/3643/13

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.07.2014 р.

Справа N 908/3643/13

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Козир Т. П. - головуючого, Гольцової Л. А., Губенко Н. М., за участю представника позивача - Р. Є. В., дов. [...], розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційну скаргу Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наш дім N 3" на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 15 квітня 2014 року у справі Господарського суду Запорізької області за позовом Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наш дім N 3" до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_5 про зобов'язання укласти додаткову угоду, встановив:

У листопаді 2013 року Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наш дім N 3" (далі - позивач) звернулось до Приватного підприємця - фізичної особи ОСОБА_5 (далі - відповідач) з позовом про зобов'язання укласти додаткову угоду до основного договору від 1 лютого 2010 року у запропонованій редакції.

Позовні вимоги обґрунтовані відмовою відповідача укласти додаткову угоду, за якою збільшено вартість послуг на обслуговування будинку та прибудинкових територій.

Рішенням Господарського суду Запорізької області від 18 грудня 2013 року позовні вимоги задоволено.

Зобов'язано фізичну особу - підприємця ОСОБА_5 укласти з ОСББ "Наш дім N 3" додаткову угоду до Основного договору від 1 лютого 2010 року у наступній редакції:

"ДОДАТКОВА УГОДА N 2
до ДОГОВОРУ від 01.02.2010 р.

м. Запоріжжя

"___" ____________ 2013 р.

ОСББ "Наш Дім N 3", в особі Голови правління Т. О. Я., що діє на підставі Статуту, в подальшому - Виконавець з однієї сторони, та ФОП ОСОБА_5, власник, магазину, в подальшому - Споживач, з іншої сторони, керуючись чинним законодавством уклали цю додаткову угоду про наступне.

Опрос