Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными договоров

Высший хозяйственный суд
Постановление от 30.12.2014 № 911/2277/14

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

30.12.2014 р.

Справа N 911/2277/14

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Воліка І. М. (доповідача), суддів - Плюшка І. А., Саранюка В. І. розглянув у відкритому судовому засіданні касаційні скарги 1) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", 2) Відкритого акціонерного товариства "БІГ Енергія" на постанову від 03.11.2014 Київського апеляційного господарського суду у справі N 911/2277/14 господарського суду Київської області за позовом Публічного акціонерного товариства "Родовід Банк" до 1) Відкритого акціонерного товариства "БІГ Енергія", 2) Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Сорпо Інвест", 2) Публічного акціонерного товариства "Есттерра", 3) Товариства з обмеженою відповідальністю "Брокінвестгруп") про визнання недійсним договорів (в судове засідання прибули представники сторін: позивача - Т. Л. М. (дов. [...]); К. І. В. (дов. [...]); відповідача-1 - не з'явились; відповідача-2 - Ш. Я. І. (дов. [...]); третьої особи-1 - не з'явились; третьої особи-2 - не з'явились; третьої особи-3 - не з'явились).

 Відповідно до розпорядження секретаря першої судової палати Вищого господарського суду України від 29.12.2014 для розгляду касаційних скарг у цій справі призначено колегією суддів у наступному складі: головуючий - суддя Волік І. М. (доповідач), судді - Плюшко І. А., Саранюк В. І.

 ВСТАНОВИВ:

У червні 2014 року позивач - Публічне акціонерне товариство "Родовід Банк" (надалі - ПАТ "Родовід Банк") звернулося до господарського суду із позовом до Відкритого акціонерного товариства Банк "БІГ Енергія" (надалі - ВАТ Банк "БІГ Енергія", відповідач-1), Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (надалі - ДП "МА "Бориспіль", відповідач-2) про визнання недійсним Договору про відступлення прав вимоги за іпотечним договором від 24.02.2010, укладеного між позивачем та відповідачем-1, Договору про передачу активів та зобов'язань ВАТ Банк "БІГ Енергія" від 24.02.2010, укладеного між позивачем та відповідачем-1, Договору строкового банківського вкладу у національній валюті юридичної особи-резидента N 104.1/03-Д-10 від 24.02.2010, укладеного між позивачем та відповідачем-2.

Ухвалою господарського суду Київської області від 12.06.2014 до участі у справі залучено в якості третіх осіб, які не заявляють самостіних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Сорпо Інвест" (надалі - ТОВ "Сорпо Інвест") та Відкрите акціонерне товариство "Естерра" (надалі - ВАТ "Есттерра", назву якого змінено на Публічне акціонерне товариство "Есттерра").

Опрос