Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении договора и взыскании суммы

Высший хозяйственный суд
Постановление от 10.12.2014 № 922/2934/14

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

10.12.2014 р.

Справа N 922/2934/14

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Іванової Л. Б. - головуючого, Гольцової Л. А., Козир Т. П. (за участю прокурора - Г. Ю. В., посв. [...] та представника відповідача - Ч. Т. О., дов. [...]), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційну скаргу ТОВ "Спортивний комплекс "Стадіон Металіст" на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 1 жовтня 2014 року у справі господарського суду Харківської області за позовом заступника прокурора Харківської області в інтересах держави в особі Харківської обласної ради до ТОВ "Спортивний комплекс "Стадіон Металіст" про розірвання договору та стягнення суми, встановив:

У липні 2014 року заступник прокурора Харківської області (далі - позивач) звернувся до суду з позовом в інтересах держави в особі Харківської обласної ради до ТОВ "Спортивний комплекс "Стадіон Металіст" (далі - відповідач) про розірвання договору N 90-К купівлі-продажу за конкурсом єдиного майнового комплексу (група Ж), посвідченого приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу П. Т. П., зареєстрованого в реєстрі нотаріальних дій за номером 1731, укладеного 30 серпня 2013 року між Територіальними громадами сіл, селищ, міст Харківської області в особі Харківської обласної ради та ТОВ "Спортивний комплекс "Стадіон Металіст" та стягнення з відповідача на користь Харківської обласної ради неустойки у розмірі 134904400 гривень.

Позовні вимоги обгрунтовано порушенням зобов'язання з оплати вартості об'єкта приватизації у строки, встановлені договором.

Рішенням господарського суду Харківської області від 26 серпня 2014 року у позові відмовлено частково.

Розірвано договір N 90-К купівлі-продажу єдиного майнового комплексу (група Ж), посвідчений приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу П. Т. П., зареєстрований в реєстрі нотаріальних дій за номером 1731, укладений 30 серпня 2013 року між Територіальними громадами сіл, селищ, міст Харківської області в особі Харківської обласної ради та ТОВ "Спортивний комплекс "Стадіон Металіст".

У решті позову відмовлено.

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 1 жовтня 2014 року апеляційну скаргу заступника прокурора Харківської області задоволено.

Опрос