Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности на построенные распределительные сети

Высший хозяйственный суд
Постановление от 14.05.2014 № 6/86/09-ЗН

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

14.05.2014 р.

Справа N 6/86/09-ЗН

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Корсака В. А. - головуючого, Данилової М. В. (доповідача), Данилової Т. Б. (за участю представників: позивача - ОСОБА_4 (посв. від 12.11.2013 р. N НОМЕР_1), відповідача - не з'явились (про час та місце судового засідання повідомлено належним чином), третьої особи-1 - С. Ю. В. (дов. [...]), прокуратури - Т. М. О. (посв. [...])), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 16.01.2014 р. у справі N 6/86/09-ЗН господарського суду Миколаївської області за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 до Арбузинської селищної ради Миколаївської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні відповідача - 1. Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз"; 2. Управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації (за участю першого заступника прокурора Миколаївської області) про визнання права власності на побудовані розподільчі мережі, встановив:

11.02.2009 р. фізична особа - підприємець ОСОБА_4 звернувся до господарського суду Миколаївської області з позовом до Арбузинської селищної ради Миколаївської області про визнання за позивачем права приватної власності на газопровід високого, середнього, низького тиску загальною протяжністю 51852 метрів, змонтовані ШП - 2 одиниці, ШРП - 1 одиниця, ГШРП - 2 одиниці, збудовані ним як виконавцем за договором на виконання соціального замовлення з Арбузинською селищною радою від 02.08.2006 р. в АДРЕСА_1.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що всупереч умовам договору на виконання соціального замовлення від 02.08.2006 р. Арбузинська селищна рада Миколаївської області замість надання фізичній особі - підприємцю ОСОБА_4 права власності на збудовані газопроводи, своїм рішенням N 3 від 29.07.2008 р. відмовила позивачу в оформленні права власності на розподільчі газові мережі в с. Арбузинка.

У відзиві на позовну заяву Арбузинська селищна рада Миколаївської області визнала позовні вимоги фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 у повному обсязі.

Опрос