Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании банкротом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 04.02.2014 № 5021/2509/2011
редакция действует с 26.08.2014

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

04.02.2014 р.

Справа N 5021/2509/2011

Постанову скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 26 серпня 2014 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Шевчук С. Р., суддів: Акулової Н. В. (доповідач), Владимиренко С. В., розглянувши касаційні скарги: 1) публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський Акціонерний Банк", м. Київ, 2) Фонду державного майна України, м. Київ, 3) публічного акціонерного товариства Акціонерний комерційний банк "ІНДУСТРІАЛБАНК", м. Запоріжжя, 4) публічного акціонерного товариства "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" в особі Сумської обласної дирекції, м. Суми, 5) публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк", м. Київ, 6) публічного акціонерного товариства "Державний Експортно-імпортний банк" в особі Філії АТ "Укрексімбанк", м. Суми, 7) публічного акціонерного товариства "Укрсоцбанк", м. Київ, на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 06.08.2013 року та на ухвалу господарського суду Сумської області від 11.06.2013 року у справі N 5021/2509/2011 господарського суду Сумської області, за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Промислові інвестиції", м. Київ, до публічного акціонерного товариства "Сумихімпром", м. Суми, про визнання банкрутом, за участю представників сторін: від прокуратури: Б. Н. Ю. (посвід. N [...]); від скаржника-1: Ш. В. І. (дов. N [...]); від скаржника-2: К. З. М. (дов. N [...]); від скаржника-3: Ц. А. В. (дов. N [...]); від скаржника-4: П. В. В. (дов. N [...]); від скаржника-5: П. С. М. (дов. N [...]); від скаржника-6: Б. С. В. (дов. N [...]); Б. В. І. (дов. N [...]); від скаржника-7: Д. С. П. (дов. [...]); від заявника: Т. О. І. (дов. [...]); від боржника: К. А. М. (дов. N [...]); від керуючого санацією Л. І. В.: К. А. М., (дов. N [...]); від арбітражного керуючого М. Р. В.: М. Р. В. (посвід. N [...]); від ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України": не з'явився; від ПАТ "КБ "НАДРА": О. А. М. (дов. N [...]); встановив:

Ухвалою господарського суду Сумської області від 11.06.2013 року по справі N 5021/2509/2011 (суддя: Спиридонова Н. О.) у задоволенні скарг ПАТ "Всеукраїнський акціонерний банк", ПАТ "Державний експортно-імпортний банк" в особі Філії АТ "Укрексімбанк" у м. Суми, ПАТ "Укрсоцбанк", ПАТ "Брокбізнесбанк", ПАТ АКБ "Індустріалбанк" на дії керуючого санацією - відмовлено; у задоволенні заяви (скарги) щодо оскарження дій керуючого санацією та визнання вимог у сумі 290992,19 грн. відмовлено; у задоволенні заяви ПАТ "Укрсоцбанк" про відшкодування збитків на суму 41421606,73 грн. відмовлено; клопотання розпорядника майна про затвердження розміру оплати послуг задоволено; затверджено оплату послуг розпорядник майна боржника М. Р. В. у розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство, а саме, у розмірі 11648,41 грн. за кожен місяць здійснення розпорядником майна своїх повноважень; клопотання розпорядника майна, керуючого санацією та голови комітету кредиторів про продовження строку підготовки плану санації у справі задоволено;продовжено строк підготовки плану санації боржника ПАТ "Сумихімпром" на шість місяців; заяву OSTCHEM Holding GmbH про заміну кредитора на його правонаступника у справі задоволено; замінено кредитора у даній справі Ostchem International GmbH на його правонаступника Ostchem Holding GmbH; Заяви Компанії Tolexis International Limited та Компанії Ransweel Trading Limited про заміну кредитора на його правонаступника у справі задоволено; замінено кредитора у даній справі Компанію Ransweel Trading Limited на його правонаступника Компанію Tolexis International Limited; зобов'язано розпорядника майна внести відповідні зміни до реєстру вимог кредиторів у зв'язку із замінами кредиторів на їх правонаступників; у задоволенні клопотання ПАТ "Всеукраїнський акціонерний банк" про витребування від керуючого санацією та розпорядника майна документів - відмовлено; у задоволенні клопотань ПАТ "Укрсоцбанк" про витребування доказів та відкладення розгляду справи відмовлено; у задоволенні клопотань ПАТ "Індустріалбанк" в особі Регіонального відділення АКБ "Індустріалбанк" у м. Суми про зобов'язання керуючого санацією брати особисту участь в судових засіданнях та відкладення розгляду справи відмовлено; вирішено копію ухвали надіслати кредиторам, боржнику, розпоряднику майна, керуючому санацією, Фонду державного майна України, державному органу з питань банкрутства (управлінню юстиції та Мін'юсту), прокурору, Сумській міській раді.

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 06.08.2013 року по справі N 5021/2509/2011 (судді: Шевель О. В., Здоровко Л. М., Лакіза В. В.) апеляційні скарги ПАТ "АКБ "Індустріалбанк", ПАТ "Райффайзен банк Аваль" в особі Сумської обласної дирекції, Фонду державного майна України, ПАТ "Державний експортно-імпортний банк" в особі Філії АТ "Укрексімбанк", ПАТ "Укрсоцбанк", ПАТ "ВіЕйБі Банк", ПАТ "Брокбізнесбанк" залишено без задоволення, ухвалу господарського суду Сумської області від 11.06.2013 року у справі N 5021/2509/2011 залишено без змін.

Опрос