Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании суммы

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.02.2014 № 910/14263/13
редакция действует с 19.08.2014

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

12.02.2014 р.

Справа N 910/14263/13

Постанову скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 19 серпня 2014 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Козир Т. П. - головуючого, Губенко Н. М., Іванової Л. Б. (за участю представників: позивача - Р. Є. О., дов. [...], Г. М. Г., дов. [...] та відповідача - С. О. Б., дов. [...], Г.О. В., дов. [...]), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 5 листопада 2013 року у справі господарського суду міста Києва за позовом ТОВ "Стіфф Компані" до Приватного акціонерного товариства "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент" про стягнення суми та за зустрічним позовом Приватного акціонерного товариства "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент" до ТОВ "Стіфф Компані" про припинення правовідносин, встановив:

У липні 2013 року ТОВ "Стіфф Компані" (далі - позивач) звернулось до Приватного акціонерного товариства "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент" (далі - відповідач) з позовом про стягнення 17812882,65 грн.

Позовні вимоги обґрунтовано невиконанням відповідачем зобов'язання, встановленого законом, з оплати інвестиційних сертифікатів за договором викупу.

Опрос