Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными решения комитета по конкурсным торгам и договора о закупке за государственные средства

Высший хозяйственный суд
Постановление от 09.04.2014 № 919/1096/13

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

09.04.2014 р.

N 919/1096/13

Вищий господарський суд України у складі колегії: головуючого - Черкащенка М. М., суддів - Нєсвєтової Н. М., Студенця В. І. (доповідач) (за участю представників сторін: позивача - не з'явився; відповідача 1 - не з'явився; відповідача 2 - не з'явився; третьої особи - не з'явився; прокурор - С. Р. Л.), розглянувши касаційну скаргу Управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 23.01.2014 у справі N 919/1096/13 за позовом прокурора міста Севастополя в інтересах держави в особі Севастопольської міської ради до Управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради, Приватного підприємства "Тейя", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Головне управління Державної казначейської служби України в місті Севастополі, про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів та договору про закупівлю за державні кошти, встановив:

Прокуратура міста Севастополя звернулася до господарського суду міста Севастополя в інтересах держави в особі Севастопольської міської ради до Управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради, Приватного підприємства "Тейя" (далі - ПП "Тейя") про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів Управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради щодо акцепту тендерної пропозиції ПП "Тейя", яке оформлено протоколом оцінки пропозицій конкурсних торгів від 10.06.2013 б/н; визнання недійсним договору про закупівлю послуг за державні кошти від 10.07.2013 N 5-ч, укладеного Управлінням з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради та ПП "Тейя".

Ухвалою господарського суду міста Севастополя від 20.09.2013 порушено провадження у справі N 919/1096/13 за позовом прокурора міста Севастополя в інтересах держави в особі Севастопольської міської ради до Управління з питань земельних, водних відносин та містобудування Севастопольської міської ради, ПП "Тейя" про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів та договору про закупівлю за державні кошти.

Цією ж ухвалою до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача залучено Головне управління Державної казначейської служби України в м. Севастополі.

Рішенням господарського суду міста Севастополя (суддя Щербаков С. О.) від 03.12.2013 у задоволенні позову відмовлено повністю.

Опрос