Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О защите нарушенных прав и возмещении ущерба

Высший хозяйственный суд
Постановление от 01.04.2014 № 906/228/13-г

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

01.04.2014 р.

Справа N 906/228/13-г

Вищий господарський суд України у складі: судді Селіваненко В. П. - головуючого, суддів - Бенедисюк І. М. (доповідач), Львов Б. Ю. розглянув касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Нива експо", смт Черняхів Житомирської області (далі - ТОВ "Нива експо"), на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 26.11.2013 зі справи N 906/228/13-г за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "ЖЛ", м. Житомир (далі - ТОВ "ЖЛ"), до ТОВ "Нива експо" про захист порушених прав та відшкодування шкоди (судове засідання проведено за участю представників сторін: ТОВ "ЖЛ" - С. С. А., ТОВ "Нива експо"- С. О. П., Ч. М. П.).

За результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України встановив:

ТОВ "ЖЛ" звернулося до господарського суду Житомирської області з позовом про:

заборону ТОВ "Нива експо" виготовляти, зберігати та реалізувати цукерки "Бабусин гостинчик" торговельної марки "Руден" з використанням етикетки, схожої до ступеня змішування з етикеткою, що використовується у виготовленні цукерок "Бабусині казки" торговельної марки "ЖЛ", у тому числі про вилучення відповідної продукції з торговельної мережі та її знищення;

стягнення з ТОВ "Нива експо" збитків у сумі 320500 грн. та моральної шкоди в сумі 300000 грн.

Позовні вимоги у даній справі мотивовано тим, що відповідач, виробляючи цукерки з використанням етикетки, що схожа до ступеня змішування з етикеткою цукерок "Бабусині казки" виробництва позивача, вчиняє акт недобросовісної конкуренції та порушує права позивача, що випливають зі свідоцтва України N 21662 на знак "Бабусині казки цукерки".

Опрос