Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении договора уступки (купли-продажи) долей в уставном капитале общества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.04.2013 № 07/5026/1561/2012

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.04.2013 р.

Справа N 07/5026/1561/2012

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Кота О. В., суддів - Кролевець О. А., Саранюка В. І. (доповідача у справі), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Приватної компанії Бондюель Девелопмент С. А. С. (Bonduelle Development S. A. S.) на постанову від Київського апеляційного господарського суду від 04.02.2013 у справі господарського суду N 07/5026/1561/2012 Черкаської області за позовом Відкритого акціонерного товариства "Черкасагропроект" до Приватної компанії Бондюель Девелопмент С. А. С. (Bonduelle Development S. A. S.) про розірвання договору відступлення (купівлі-продажу) часток у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк-Худяки", витребування частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк-Худяки" у розмірі 99,9 % та зобов'язання державного реєстратора внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (за участю представників: від позивача - П. О. М., П. О. В., від відповідача - Г. О. В., М. І. В.), встановив:

Відкрите акціонерне товариство "Черкасагропроект" звернулось з позовом до Приватної компанії Бондюель Девелопмент С. А. С. (Bonduelle Development S. A. S.) про розірвання укладеного сторонами договору відступлення (купівлі-продажу) часток у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк-Худяки" від 26.03.2009, витребування від відповідача на користь позивача частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк-Худяки" у розмірі 99,9 % і зобов'язання державного реєстратора внести відповідні зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у зв'язку зі зміною складу засновників.

Приватна компанія Бондюель Девелопмент С. А. С. (Bonduelle Development S. A. S.) до подання своєї першої заяви по суті спору звернулась до суду із заявою про припинення провадження у справі на підставі п. 1 ч. 1 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, посилаючись на те, що даний спір не підлягає вирішенню в господарських судах України через наявність в укладеному сторонами договорі відступлення (купівлі-продажу) часток у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк-Худяки" від 26.03.2009 арбітражної угоди про вирішення такого спору шляхом арбітражу Міжнародною торговою палатою у м. Парижі, Франція.

Опрос