Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными публичных торгов, протокола о проведении торгов и акта о реализации имущества с публичных торгов

Высший хозяйственный суд
Постановление от 04.06.2013 № 5015/5531/12

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

04.06.2013 р.

Справа N 5015/5531/12

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого Грейц К. В., суддів: Бакуліної С. В., Глос О. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги Львівської міської ради та Львівського міського комунального підприємства "Львівтеплоенерго" на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 14.03.2013 р. у справі N 5015/5531/12 господарського суду Львівської області за позовом першого заступника прокурора міста Львова в інтересах держави в особі позивача-1 Львівської міської ради, позивача-2 Львівського міського комунального підприємства "Львівтеплоенерго" до відповідача-1 Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, до відповідача-2 Приватного підприємства "Нива-В.Ш." третя особа-1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивачів: Виконавчий комітет Львівської міської ради, третя особа-2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-1: Львівське комунальне ремонтно-будівельне підприємство механізації робіт, третя особа-3, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-2: ТОВ "Шольц-Транс", третя особа-4, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-3: приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Лаврик Т. Я. про визнання недійсними прилюдних торгів, протоколу про проведення торгів та акту про реалізацію майна з прилюдних торгів, у судовому засіданні взяли участь представники: від прокуратури: прокурор відділу ГПУ Г. Ю. В.; від позивача-1: П. Я. Д.; від позивача-2: не з'явилися; від відповідача-1: не з'явилися; від відповідача-2: не з'явилися; від третьої особи-1: П. Я. Д.; від третьої особи-2: не з'явилися; від третьої особи-3: М. Р. Й.; від третьої особи-4: не з'явилися, встановив:

Рішенням господарського суду Львівської області від 05.02.2013 р. у справі N 5015/5531/12 (суддя - Р. Матвіїв), залишеним без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 14.03.2013 р. (судді: Г. В. Орищин, Н. А. Галушко, М. В. Краєвська), в задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з зазначеними судовими рішеннями, Львівська міська рада та Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго" звернулися до Вищого господарського суду України з касаційними скаргами на вказані судові рішення.

Опрос