Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным и отмене решения о предоставлении в аренду земельного участка несельскохозяйственного назначения и признании недействительным договора аренды земли

Высший хозяйственный суд
Постановление от 03.06.2013 № 5019/1608/12

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

03.06.2013 р.

Справа N 5019/1608/12

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Капацин Н. В. - головуючого, Бернацької Ж. О., Кривди Д. С. (доповідач) (за участю представників від: позивача - К. С. П., представник, відповідачів - 1) Г. Ю. П., представник, 2) Т. А. В., третьої особи - ОСОБА_7, представник, прокуратури - С. І. М., прокурор відділу ГП України), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу першого заступника прокурора Рівненської області на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 10.04.2013 у справі N 5019/1608/12 господарського суду Рівненської області за позовом заступника прокурора м. Рівне в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Рівненської міської ради до 1. Рівненської міської ради, 2. Приватного підприємства "Агата", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - ОСОБА_9, про визнання недійсним та скасування рішення міськради, визнання недійсним договору оренди землі, встановив:

Заступник прокурора м. Рівне звернувся до господарського суду Рівненської області з позовом в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Рівненської міської ради до Рівненської міської ради та Приватного підприємства "Агата" про визнання недійсним та скасування рішення Рівненської міської ради N 1505 від 16.06.2005 р., визнання недійсним договору оренди землі від 03.08.2005 р., укладеного між Рівненською міською радою та Приватним підприємством "Агата".

Рішенням господарського суду Рівненської області від 11.02.2013 року (судді Кочергіна В. О. - головуючий, Гудзенко Я. О., Пашкевич І. О.), залишеним без змін постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 10.04.2013 року (судді: Саврій В. А. - головуючий, Філіпова Т. Л., Дужич С. П.), в позові відмовлено.

Не погоджуючись з рішенням та постановою, Перший заступник прокурора Рівненської області звернувся до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить рішення та постанову у справі скасувати і прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити, з підстав, викладених в касаційній скарзі.

Опрос