Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О толковании условий договора о процентной ставке за пользование кредитом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.11.2013 № 901/54/13-г

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

12.11.2013 р.

Справа N 901/54/13-г

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Овечкіна В. Е. - головуючого, Чернова Є. В., Цвігун В. Л. (за участю представників: ПуАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк"), розглянувши касаційну скаргу Р. І. О. публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 20.08.2013 у справі N 901/54/13-г господарського суду АР Крим за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Фірми "Консоль ЛТД" до публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" в особі Кримського центрального відділення Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" про тлумачення умов договору, встановив:

Рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 04.03.2013 року (суддя Лукачов С. О.) у задоволенні позову про тлумачення умов договору про відсоткову ставку за користування кредитом, які містяться в п. п. 3.2, 3.12 кредитного договору на видачу мультивалютного кредиту N 204 від 16 вересня 2004 року відмовлено.

Відмовляючи у задоволенні позовних вимог, господарський суд першої інстанції вказав, що умовою тлумачення змісту угоди є наявність спору між сторонами угоди щодо її змісту, незрозумілість понять та термінів всієї угоди або її частини, але кредитний договір був укладений між сторонами 16 вересня 2004 р. з погодженням всіх істотних умов по даному договору. На підставі викладеного місцевий господарський суд дійшов висновку про те, що між сторонами фактично відсутній спір щодо змісту спірного договору.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос