Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О толковании условий договора о процентной ставке за пользование кредитом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 12.11.2013 № 901/54/13-г

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

12.11.2013 р.

Справа N 901/54/13-г

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Овечкіна В. Е. - головуючого, Чернова Є. В., Цвігун В. Л. (за участю представників: ПуАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк"), розглянувши касаційну скаргу Р. І. О. публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 20.08.2013 у справі N 901/54/13-г господарського суду АР Крим за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Фірми "Консоль ЛТД" до публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" в особі Кримського центрального відділення Публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" про тлумачення умов договору, встановив:

Рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 04.03.2013 року (суддя Лукачов С. О.) у задоволенні позову про тлумачення умов договору про відсоткову ставку за користування кредитом, які містяться в п. п. 3.2, 3.12 кредитного договору на видачу мультивалютного кредиту N 204 від 16 вересня 2004 року відмовлено.

Відмовляючи у задоволенні позовних вимог, господарський суд першої інстанції вказав, що умовою тлумачення змісту угоди є наявність спору між сторонами угоди щодо її змісту, незрозумілість понять та термінів всієї угоди або її частини, але кредитний договір був укладений між сторонами 16 вересня 2004 р. з погодженням всіх істотних умов по даному договору. На підставі викладеного місцевий господарський суд дійшов висновку про те, що між сторонами фактично відсутній спір щодо змісту спірного договору.

Опрос