Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными результатов публичных торгов, оформленных протоколом публичных торгов

Высший хозяйственный суд
Постановление от 05.12.2013 № 911/673/13-г

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

05.12.2013 р.

Справа N 911/673/13-г

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Поліщука В. Ю. (доповідач), суддів - Коваленко В. М., Міщенко П. К., розглянувши касаційну скаргу Відкритого акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 6 серпня 2013 року у справі N 911/673/13-г господарського суду Київської області за позовом Відкритого акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк" (м. Київ) до Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України (м. Київ), Приватного підприємства "Спеціалізоване підприємство "Юстиція" (м. Київ), Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Інтерагросервіс" (м. Біла Церква, Київська область) (за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Національний банк України в особі Головного управління Національного банку України по місту Києву і Київській області (м. Київ), прокуратури Печерського району міста Києва (м. Київ)), про визнання недійсними результатів прилюдних торгів, оформлених протоколом прилюдних торгів N 2-002/13 від 15.02.2013 року з реалізації арештованого нерухомого майна, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Сармат", Акта державного виконавця, про проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна N 1008/8 від 13.03.2013 року та Договору N 002/13 від 11.01.2013 року, про надання послуг по організації і проведенню прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна (в межах справи N 911/673/13-г господарського суду Київської області), за заявою Відкритого акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк" (м. Київ) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сармат" (м. Біла Церква, Київська область) про визнання банкрутом (за участю представників: від ВАТ "АКБ "Східно-Європейський банк" - Т. Н. Ф., представник (довіреність [...]); від ДВС України: Б. О. С., представник (довіреність [...]); від ТзОВ "Агрофірма "Інтерагросервіс": Д. І. В., представник (довіреність [...]); представники інших учасників судового провадження не з'явились), встановив:

У квітні 2013 року Відкрите акціонерне товариство "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк" (далі за текстом - ВАТ "АКБ "Східно-Європейський банк") звернулось до господарського суду Київської області з позовною заявою до Відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України (далі за текстом - Відділу примусового виконання рішень ДВС України), Приватного підприємства "Спеціалізоване підприємство "Юстиція" (далі за текстом - ПП "СП "Юстиція") та Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Інтерагросервіс" (далі за текстом - ТзОВ "Агрофірма "Інтерагросервіс") про визнання недійсними результатів прилюдних торгів, оформлених протоколом прилюдних торгів N 2-002/13 від 15.02.2013 року з реалізації арештованого нерухомого майна, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Сармат" (далі за текстом - ТзОВ "Сармат"), Акта державного виконавця про проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна N 1008/8 від 13.03.2013 року, та Договору N 002/13 від 11.01.2013 року про надання послуг по організації і проведенню прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна. В обґрунтування заявлених позовних вимог ВАТ "АКБ "Східно-Європейський банк" посилався, зокрема, на допущені під час проведення прилюдних торгів порушення. Звертаючись з позовною заявою в межах справи про банкрутство, ВАТ "АКБ "Східно-Європейський банк" вказує на положення ст. 12 ГПК України та ст. 20 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос