Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительной и отмене государственной регистрации новой редакции устава и восстановлении положения участника общества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 13.11.2013 № 7/904/22/2013

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.11.2013 р.

Справа N 7/904/22/2013

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Козир Т. П. - головуючого, Гольцової Л. А., Губенко Н. М. (за участю: ОСОБА_4 та її представника - ОСОБА_5, дов. [...]), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційну скаргу ОСОБА_6 на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 березня 2013 року у справі господарського суду Дніпропетровської області за позовом ОСОБА_4 до ТОВ "Науково-виробнича фірма "Українські національні інформаційні системи" та Дніпропетровської міської ради в особі Управління з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців Дніпропетровської міської ради, третя особа - ОСОБА_6, про визнання недійсною та скасування державної реєстрації нової редакції статуту та відновлення становища учасника товариства, встановив:

У грудні 2012 року ОСОБА_4 (далі - позивач) звернулася до ТОВ "Науково-виробнича фірма "Українські національні інформаційні системи" (далі - відповідач-1) та Дніпропетровської міської ради в особі Управління з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради (далі - відповідач-2), третя особа - ОСОБА_6, про визнання недійсною та скасування державної реєстрації нової редакції статуту та відновлення становища учасника товариства з мотивів недійсності рішення загальних зборів учасників, на яких прийнято нову редакцію статуту.

Опрос