Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании средств

Высший хозяйственный суд
Постановление от 11.12.2013 № 19/600

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

11.12.2013 р.

Справа N 19/600

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Остапенка М. І., суддів - Гончарука П. А., Стратієнко Л. В., розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська гірничо-промислова компанія" на ухвалу Донецького апеляційного господарського суду від 23.10.2013 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська гірничо-промислова компанія" до Державного підприємства "Селидіввугілля" про стягнення коштів, встановив:

Ухвалою Донецького апеляційного господарського суду від 23.10.2013 року апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська гірничо-промислова компанія" на ухвалу господарського суду Донецької області від 07.10.2013 року повернуто без розгляду на підставі п. 4 ч. 1 ст. 97 ГПК України.

Ухвалу апеляційного господарського суду оскаржено у касаційному порядку й ухвалою Вищого господарського суду України від 29.11.2013 року порушено касаційне провадження за касаційною скаргою позивача, у якій він посилається на порушення судом та неправильне застосування норм процесуального права, і просить ухвалу апеляційного господарського суду скасувати, як незаконну.

Заслухавши суддю - доповідача, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи касаційної скарги судова колегія не вбачає підстав для її задоволення, виходячи з наступного.

Опрос