Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О защите деловой репутации и возмещении ущерба

Высший хозяйственный суд
Постановление от 05.02.2013 № 8/467

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

05.02.2013 р.

Справа N 8/467

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Плюшка І. А. - головуючого, Кочерової Н. О., Самусенко С. С., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Економіка" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 29 листопада 2012 року у справі N 8/467 господарського суду міста Києва за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Анекс тур" до товариства з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Економіка" про захист ділової репутації та відшкодування 175984,00 грн. шкоди (за участю представників: позивача - Очеретяний В. Є.; відповідача - Остапко О. М., Ільченко І. В.), встановив:

У серпні 2011 року товариство з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Анекс Тур" звернулось до господарського суду міста Києва з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Економіка" про захист ділової репутації шляхом спростування недостовірної інформації та відшкодування матеріальної шкоди.

Рішенням господарського суду міста Києва від 10 серпня 2012 року (суддя Прокопенко Л. В.) у справі N 8/467, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 29 листопада 2012 року (судді: Майданевич А. Г., Авдєєв П. В., Гаврилюк О. М.), позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю "Туристична компанія "Анекс Тур" задоволено у повному обсязі. Зобов'язано товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Економіка" опублікувати статтю-спростування, в якій зазначити про неправомірне використання знака для товарів і послуг та авторської збірки графічних зображень "ANEX TOUR". Спростування має бути опубліковане (розміщене) тим самим шрифтом, що і текст оскаржуваної публікації, без будь-яких коментарів. Стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Економіка" 175984,00 грн. збитків та судові витрати.

Опрос