Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения общего собрания относительно отстранения от исполнения обязанностей директора общества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 14.03.2012 № 5024/1707/2011

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

14.03.2012 р.

Справа N 5024/1707/2011

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого-судді Палій В. М., судді Коваленка В. М., судді Міщенка П. К., розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Квіти Херсона" на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 22.12.2011 р. у справі господарського суду Херсонської області N 5024/1707/2011 за позовом: 1) ОСОБА_1; 2) ОСОБА_2, до Товариства з обмеженою відповідальністю "Квіти Херсона", 3-ті особи: 1) Відділ державної реєстрації виконавчого комітету Херсонської міської ради; 2) ОСОБА_3; 3) ОСОБА_4; 4) ОСОБА_5, про визнання недійсним рішення загальних зборів та зобов'язання вчинити певні дії (за участю представників: від позивача 1: ОСОБА_1, ОСОБА_6 довіреність у матеріалах справи, від позивача 2: не з'явився, від відповідача: ОСОБА_7 довіреність у матеріалах справи, від 3-ої особи 1: не з'явився, від 3-ої особи 2: ОСОБА_7 довіреність у матеріалах справи, від 3-ої особи 3: ОСОБА_7 довіреність у матеріалах справи, від 3-ої особи 4: ОСОБА_7 довіреність у матеріалах справи), встановив:

ОСОБА_1 і ОСОБА_2 звернулися до господарського суду Херсонської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Квіти Херсона" і просили суд визнати недійсним рішення позачергових зборів учасників товариства відповідача, оформлене протоколом N 12 від 19.07.2011 р., щодо відсторонення ОСОБА_1 від виконання обов'язків директора товариства відповідача та зобов'язати відділ Державної реєстрації виконавчого комітету Херсонської міської ради внести до Єдиного державного реєстру запис щодо скасування державної реєстрації змін до статуту ТОВ "Квіти України", внесених на підставі оспорюваного рішення зборів.

Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем вимог ст. ст. 43, 61 Закону України "Про господарські товариства" та положень п. 6.6 статуту щодо повідомлення учасників товариства про проведення загальних зборів, внаслідок чого позивачі, як учасники товариства, були позбавлені можливості взяти участь у зборах та у прийнятті рішень про обрання виконавчого органу товариства, тобто було порушено їх право брати участь в управлінні справами товариства, передбачене ст. 10 Закону України "Про господарські товариства". Також позивачі посилаються на відсутність підстав для звільнення ОСОБА_1 з посади директора товариства.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос