Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О защите деловой репутации, опровержении недостоверной информации

Высший хозяйственный суд
Постановление от 10.05.2012 № 12/190

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

10.05.2012 р.

Справа N 12/190

Вищий господарський суд України у складі колегії: головуючого - Студенця В. І., суддів - Грека Б. М., Жукової Л. В. (за участю представників сторін: позивача - не з'явився; відповідача 1 - не з'явився; відповідача 2 - не з'явився; третьої особи 1 - не з'явився; третьої особи 2 - не з'явився), розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Ізобуд" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 08.02.2012 у справі N 12/190 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ізобуд" до 1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Ай Кью медіа", 2. Акціонерного товариства "Онікс" (за участю третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - 1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Столиця", 2. Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Медіа Маркет") про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ізобуд" (далі - ТОВ "Ізобуд") звернулась до господарського суду м. Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Ай Кью медіа" (далі - ТОВ "Ай Кью медіа") про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 24.04.2009 порушено провадження у справі N 12/190 за позовом ТОВ "Ізобуд" до ТОВ "Ай Кью медіа" про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 19.01.2010 залучено до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ТОВ "Телерадіокомпанія "Столиця" та ТОВ "Телерадіокомпанія "Медіа Маркет".

До прийняття господарським судом рішення у справі, ТОВ "Ізобуд" подане клопотання про уточнення позовних вимог, згідно якого останній просив зобов'язати ТОВ "Ай Кью медіа" спростувати поширену ним неправдиву інформацію, що принижує ділову репутацію позивача, шляхом поміщення в аналогічній час в аналогічній радіопередачі на радіо "Перець ФМ" шляхом розміщення інформації наступного змісту у новинах в ефірі радіостанції "Перець ФМ" в найближчий після набрання рішенням суду у справі N 12/190 ефірний день:

"РА "Ай Къю Медиа" оклеветало компанию "Изобуд"

Рекламное агентство "Ай Къю Медиа" приносит свои извинения компании "Изобуд" в связи с размещением недостоверной и неправдивой информации в ефире радиостанции "Перец ФМ" о неплатежеспособности компании "Изобуд", а также за причиненные неудобства в связи с фактом обмана "Ай Кью Медиа" клиентов и партнеров компании "Изобуд", который имел место быть со стороны нашего агентства.

Опрос