Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О защите чести, достоинства и деловой репутации

Высший хозяйственный суд
Постановление от 29.02.2012 № 33/124

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

29.02.2012 р.

Справа N 33/124

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Прокопанич Г. К., суддів - Акулової Н. В., Попікової О. В. (за участю представників: позивача - ОСОБА_2, дов. від 21.01.2011 року; відповідача - ОСОБА_3, дов. від 01.08.2011 року), розглянувши касаційну скаргу політичної партії "СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 29.09.2011 року у справі N 33/124 господарського суду міста Києва за позовом політичної партії "СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ" до товариства з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРНЕТ ІНВЕСТ" про захист честі, гідності та ділової репутації, встановив:

У квітні 2011 року політична партія "СОЮЗ ЛІВИХ СИЛ" звернулась до господарського суду міста Києва з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРНЕТ ІНВЕСТ", просила зобов'язати відповідача спростувати недостовірну інформацію, викладену у статті "ІНФОРМАЦІЯ_1" та зберігати офіційне повідомлення про спростування недостовірної інформації поруч зі статтею протягом одного року, посилаючись на те, що вищенаведена стаття створює негативний імідж ОСОБА_4 як державного службовця, всі факти у статті є неправдивими, надуманими та не підтверджуються жодними доказами.

Рішенням господарського суду міста Києва від 17.05.2011 року (суддя - Мудрий С. М. ) зобов'язано товариство з обмеженою відповідальністю "Інтернет Інвест" спростувати недостовірну інформацію, викладену у статті "ІНФОРМАЦІЯ_1 " та зобов'язано відповідача протягом одного року з дня набрання рішенням законної сили зберігати офіційне повідомлення про спростування недостовірної інформації поруч зі статтею "ІНФОРМАЦІЯ_1 ".

Опрос