Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании отдельных положений ипотечного договора недействительными и признании отсутствующим права ипотеки и содержания под ипотечным отягощением имущества по ипотечному договору

Высший хозяйственный суд
Постановление от 25.01.2012 № 30/74пд

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

25.01.2012 р.

Справа N 30/74пд

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів - Мирошниченка С. В. (головуючий), Князькова В. В., Хрипуна О. О., при секретарі - Киниці А. Л., розглянувши касаційну скаргу Публічного акціонерного товариства "ОТП Банк" на постанову від 08.11.2011 Донецького апеляційного господарського суду у справі N 30/74пд господарського суду Донецької області за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Донфармхолдінг" до Публічного акціонерного товариства "ОТП Банк" (за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача та за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Відкритого акціонерного товариства "Обласна аптечна управляюча компанія", Приватного нотаріуса Донецького міського нотаріального округу Донецької області ОСОБА_1) про визнання окремих положень іпотечного договору N PL 08-428/100 від 26.05.2008 недійсними та визнання відсутнім права іпотеки і утримання під іпотечним обтяженням майна за іпотечним договором  (судове засідання проведено за участю представників: позивача - Лиштви Ю. В., відповідача - Лакути Г. В., ВАТ "Обласна аптечна управляюча компанія" - не з'яв., Приватного нотаріуса Донецького міського нотаріального округу Донецької області ОСОБА_1 - не з'яв.), встановив:

Рішенням господарського суду Донецького області від 04.10.2011 (суддя Попков Д. О.), залишеним без змін постановою Донецького апеляційного господарського суду від 08.11.2011 (колегія суддів у складі: суддя Мєзєнцев Є. І. головуючий, судді Зубченко І. В., Склярук О. І.), позовні вимоги задоволено.

У касаційній скарзі до Вищого господарського суду відповідач просить скасувати рішення господарського суду першої інстанції від 04.10.2011, постанову апеляційного суду від 08.11.2011 та прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі. Скарга мотивована тим, що постанова прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права.

Опрос