Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности

Высший хозяйственный суд
Постановление от 06.07.2011 № 46/434

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

06.07.2011 р.

Справа N 46/434

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Божок В. С., суддів - Костенко Т. Ф., Сибіги О. М., розглянувши матеріали касаційної скарги Публічного акціонерного товариства "Київський річковий порт", м. Київ, на постанову Київського апеляційного господарського суду від 26.04.2011 року у справі господарського суду міста Києва за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України, м. Київ, до 1. Публічного акціонерного товариства "Київський річковий порт", м. Київ, 2. Інспекції Головного державного реєстратора флоту, м. Київ, 3. Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства, м. Київ, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - 1. Державне підприємство "Адміністрація річкових портів", м. Київ, 2. Фонд державного майна України, м. Київ, про визнання права власності (за участю представників: прокуратури - Шокіна Т. В., позивача - Глєбова С. В., відповідача-1 - Письмак О. Є., відповідача-2 - не з'явився, відповідача-3 - Ануфрієва О. В, Тищенко О. Г., третьої особи-1 - Близненко Ю. М., третьої особи-2 - Пархацької Т. М., Міністерства інфраструктури України - Кирич С. О.), встановив:

Заступник прокурора м. Києва звернувся до господарського суду м. Києва в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України з позовом до відкритого акціонерного товариства "Київський річковий порт" (далі за текстом - ВАТ "Київський річковий порт"), Інспекції Головного державного реєстратора флоту та Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства про визнання недійсними свідоцтв про право власності на річкові судна, видані ВАТ "Київський річковий порт", про визнання права власності держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України на майно, річкові судна пристаней "Вінниця" та "Могилів-Подільський" та про зобов'язання ВАТ "Київський річковий порт" повернути державі в особі Міністерства транспорту та зв'язку України річкові судна пристаней "Вінниця" та "Могилів-Подільський" шляхом їх передачі Державному підприємству "Адміністрація річкових портів".

Рішенням господарського суду міста Києва від 19.11.2010 року залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 26.04.2011 року у справі N 46/434 позовні вимоги задоволено частково: визнано право власності держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України на майно, річкові судна пристаней "Вінниця" та "Могилів-Подільський", а саме: буксир "БК-541", теплохід "ПТ-76", теплохід "Л. Ратушна", теплохід "М. Пирогов", буксир "БК-208", баржі "2646", "2647", "2642", "2644", "2649" та земснаряд "ЧЗС-3"; зобов'язано ВАТ "Київський річковий порт" повернути державі в особі Міністерства транспорту та зв'язку України річкові судна пристаней "Вінниця" та "Могилів-Подільський", а саме: буксир "БК-541", теплохід "ПТ-76", теплохід "Л. Ратушна", теплохід "М. Пирогов", буксир "БК-208", баржі "2646", "2647", "2642", "2644", "2649" та земснаряд "ЧЗС-3" шляхом передачі їх Державному підприємству "Адміністрація річкових портів"; в іншій частині позову - відмовлено.

Опрос