Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения городского совета, государственных актов на право собственности на землю

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.11.2011 № 9/60

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.11.2011 р.

Справа N 9/60

Вищий господарський суд України в складі колегії: суддів - Овечкіна В. Е., Чернова Є. В., Цвігун В. Л. (за участю представників: Генеральної прокуратури України - Орленко А. О., ГУ земельних ресурсів КМДА - Базелюк Н. Е., Київської міської ради - Ткаченко А. Т., Державного комітету України із земельних ресурсів - Сьомочкіна О. С., ТОВ "Товариство забудовників" - Томашевської М. О.), розглянувши касаційну скаргу ТОВ "Товариство забудовників" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 6 липня 2011 року у справі N 9/60 господарського суду м. Києва за позовом заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Державного комітету України із земельних ресурсів до Київської міської ради, Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради "Київської міської державної адміністрації, Обслуговуючого кооперативу житлового кооперативу "Житлодар", треті особи - ТОВ "Товариство забудовників", ТОВ "Квітучі схили", Міністерство культури та туризму України, Державна служба з питань національної культурної спадщини, Національний музей архітектури та побуту України, Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю агрокомбінат "Хотівський", про визнання недійсним рішення міської ради, державних актів на право власності на землю, встановив:

Рішенням господарського суду м. Києва від 11.04.2011 р. (суддя Бондаренко Г. П.) позов задоволено.

Визнано недійсним з моменту прийняття рішення Київської міської ради від 01.10.2007 року N 345/3179 "Про передачу земельних ділянок обслуговуючому кооперативу "Житлодар" для житлової забудови на вул. Комунальній у Голосіївському районі м. Києва".

Визнано недійсними державний акт на право власності на земельну ділянку від 08.01.2008 року серії ЯЖ N 006264; державний акт на право власності на земельну ділянку від 08.01.2008 року серії ЯЖ N 006264.

Визнано відсутність у Обслуговуючого кооперативу житлового кооперативу "Житлодар", Товариства з обмеженою відповідальністю "Товариство забудовників", Товариства з обмеженою відповідальністю "Квітучі схили" права власності на земельну ділянку площею 97,4368 га, розташованою за адресою: вул. Комунальна у Голосіївському районі м. Києва.

Опрос