Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договоров недействительными и истребовании имущества

Высший хозяйственный суд
Постановление от 01.03.2011 № 2/261
редакция действует с 10.04.2012

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

01.03.2011 р.

N 2/261

Постанову скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 10 квітня 2012 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Ткаченко Н. Г., суддів - Катеринчук Л. Й., Коробенка Г. П. (за участю представників: ТОВ "Озерка", ТОВ "Інкерія", ТОВ "Віглон" - Ситнік В. В.; ТОВ "Ардена", ТОВ "Артіс" - Литвиненко Л. І.; ПАТ "Київський готель "Мир" - Поліщука В. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві касаційні скарги ТОВ "Озерка", ТОВ "Ардена", ТОВ "Артіс", ТОВ "Інкерія", ТОВ "Віглон" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 18.01.2011 р. та рішення господарського суду м. Києва від 02.12.2010 р. по справі N 2/261 за позовом ПАТ "Київський готель "Мир" до ТОВ "Озерка", ТОВ "Ардена", ТОВ "Артіс", ТОВ "Інкерія", ТОВ "Віглон", КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", третя особа - Київська міська державна адміністрація про визнання договорів недійсними, витребування майна та зобов'язання вчинити дію, встановив:

Позивач - ПАТ "Київський готель "Мир" в жовтні 2010 р. звернувся до господарського суду м. Києва з позовом до ТОВ "Озерка", ТОВ "Ардена", ТОВ "Артіс", ТОВ "Інкерія", ТОВ "Віглон" про визнання недійсними договорів купівлі-продажу від 01.06.2006 р., укладених між ЗАТ "Київський готель "Мир" та ТОВ "Озерка", ТОВ "Інкерія" та ТОВ "Віглон", відповідно, про витребування майна у ТОВ "Ардена" та ТОВ "Артіс" майна, а саме: нежитлових приміщень готелю "Мир" та зобов'язання Київську міську державну адміністрацію вчинити дію: перереєструвати право власності на спірні об'єкти нерухомого майна - нежитлові приміщення з ТОВ "Ардена" та ТОВ "Артіс" на ПАТ "Київський готель "Мир".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос