Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности

Высший хозяйственный суд
Постановление от 30.11.2011 № 29/391-10

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

30.11.2011 р.

Справа N 29/391-10

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого судді Сибіги О. М., суддів Костенко Т. Ф., Полянського А. Г., розглянувши матеріали касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К", м. Київ, на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 20.09.2011 року у справі господарського суду Харківського області за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К", м. Київ до Харківської міської ради, м. Харків, за участю прокуратури Червонозаводського району міста Харкова, м. Харків, про визнання права власності (за участю представників прокуратури: Рудак О. В., позивача: не з'явився, відповідача: не з'явився), встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" (далі за текстом - ТОВ "Епіцентр К") звернулось до господарського суду Харківської області з позовом до Харківської міської ради про визнання права власності на об'єкт нерухомого майна.

Рішенням господарського суду Харківської області від 24.12.2010 року позовні вимоги ТОВ "Епіцентр К" задоволено в повному обсязі: визнано за ТОВ "Епіцентр К" право власності на нежитлову будівлю літ. "А-2" по проспекту Гагаріна, 352 у місті Харкові.

Опрос