Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в пользовании арендованным нежилым помещением

Высший хозяйственный суд
Постановление от 22.03.2011 № 12/53

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

22.03.2011 р.

N 12/53

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Овечкіна В. Е., суддів: Чернова Є. В., Цвігун В. Л., за участю представників: позивача - ОСОБА_2, відповідача - Булеца В. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу приватного підприємця ОСОБА_1 на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 13.01.2011 у справі N 12/53 за позовом приватного підприємця ОСОБА_1 до ТОВ "В.В.В.Плюс" про усунення перешкод у користуванні орендованим нежилим приміщенням, встановив:

Рішенням господарського суду Закарпатської області від 14.10.2010 (суддя Тисянчин В. М.) позов задоволено. Зобов'язано відповідача (орендодавця) усунути перешкоди позивачу у користуванні орендованим нежитловим приміщенням площею 129,3 кв. м по АДРЕСА_1 згідно договору оренди нежитлового приміщення від 25.09.2006 шляхом надання позивачу та іншим особам безперешкодного доступу в будь-який час до вказаного приміщення.

Рішення мотивоване тим, що відповідач не виконує в повному обсязі умови договору оренди щодо надання позивачу в користування найманого приміщення, оскільки одностороння відмова відповідача (орендодавця) від договору оренди не відповідає вимогам чинного законодавства (ч. 1 ст. 291 ГК України), у зв'язку з чим дія договору оренди від 25.09.2006 є чинною на час ухвалення рішення, поширюючись на новий термін (на наступний рік) на підставі п. 4.1 цього договору.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 13.01.2011 (судді: Мурська Х. В., Давид Л. Л., Кордюк Г. Т.) рішення скасовано, в позові відмовлено повністю у зв'язку з необґрунтованістю позовних вимог.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос