Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права на приватизацию

Высший хозяйственный суд
Постановление от 28.09.2010 № 5020-5/678-4/019

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

28.09.2010 р.

N 5020-5/678-4/019

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Дроботової Т. Б. - головуючого, Бакуліна С. В., Рогач Л. І. (за участю представників: позивача - не з'явився (про час та місце судового засідання повідомлений належно), відповідача - не з'явився (про час та місце судового засідання повідомлений належно), відповідача - не з'явився (про час та місце судового засідання повідомлений належно), третя особа - не з'явився (про час та місце судового засідання повідомлений належно)), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Фонду комунального майна Севастопольської міської ради на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 13.07.2009 року у справі N 5020-5/678-4/019 господарського суду міста Севастополя за позовом Приватного підприємства "Полімер" до Фонду комунального майна Севастопольської міської ради, Севастопольської міської ради, третя особа - Комунальне підприємство "Житлосервіс N 13", про визнання права на приватизацію, встановив:

Приватне підприємство "Полімер" звернулося до господарського суду з позовом про визнання незаконними дій Фонду комунального майна Севастопольської міської ради по розгляду заяви про включення об'єкта - частини домоволодіння: нежитлові вбудовані приміщення загальною площею 284,9 кв. м, три крильця з навісами літ. "а" та "а-1", розташованим за адресою вул. Богданова, 28, м. Севастополь, до переліку об'єктів, що підлягають приватизації; про визнання за позивачем права на проведення приватизації об'єкта - нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 284,9 кв. м, три крильця з навісами літ. "а" та "а-1", розташованих за адресою вул. Богданова, 28, м. Севастополь, шляхом викупу; про зобов'язання Фонду комунального майна Севастопольської міської ради здійснити приватизацію об'єкта - нежитлових вбудованих приміщень загальною площею 284,9 кв. м, три крильця з навісами літ. "а" та "а-1", розташованих за адресою вул. Богданова, 28, м. Севастополь, шляхом викупу.

Позовні вимоги було обґрунтовано правом позивача на приватизацію вказаного об'єкта шляхом викупу за приписами пункту 51 Державної програми приватизації на 2000 - 2002 р. р., статтею 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)"; відтак відмова відповідача у включенні даного приміщення за пропозицією позивача до об'єктів, що підлягають приватизації, є порушенням законних прав та інтересів позивача та приписів частини 2 статті 19 Конституції України, вказаних вище положень законодавства.

Опрос