Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении самовольно занятого земельного участка и возмещении ущерба

Высший хозяйственный суд
Постановление от 16.09.2010 № 3/18

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

16.09.2010 р. 

N 3/18 

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючий, суддя: Першиков Є. В., судді: Данилова Т. Б., Полянський А. Г., розглянув матеріали касаційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестбудперспектива" на рішення господарського суду міста Києва від 28.01.2010 р. у справі N 3/18 господарського суду міста Києва за позовом заступника прокурора Дарницького району міста Києва в інтересах держави в особі Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у м. Києві до товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестбудперспектива" про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та відшкодування шкоди в розмірі 140143,45 грн. (за участю прокуратури - старший прокурор відділу Генеральної прокуратури України І. О. А., посв. [...], представників сторін: позивача - не з'явився, відповідача - пр. Л. М. М. - дов. [...]).

Розпорядженням N 02.03-10/536 від 06.09.2010 р. змінено склад колегії суддів у справі N 3/18 призначеної до розгляду у складі: головуючий, суддя - Першиков Є. В., судді Данилова Т. Б., Ходаківська І. П. утворено колегію суддів у наступному складі: головуючий, суддя - Першиков Є. В., судді Данилова Т. Б., Полянський А. Г.

Встановив:

У грудні 2009 року заступник прокурора Дарницького району міста Києва в інтересах держави в особі Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у м. Києві звернувся до господарського суду міста Києва з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестбудперспектива" про зобов'язання товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестбудперспектива" повернути самовільно зайняту земельну ділянку площею 0,7 га, що розташована на вул. Ревуцького, 14 у Дарницькому районі м. Києва, Київській міській раді, привівши її у придатний стан та про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестбудперспектива" на користь держави в особі Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у м. Києві 140143,45 грн. шкоди за самовільне зайняття вищезгаданої земельної ділянки.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос