Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании долга по договору на пользование электрической энергией

Высший хозяйственный суд
Постановление от 18.08.2010 № 10/122

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

18.08.2010 р. 

N 10/122 

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Остапенка М. І. (головуючого), Гончарука П. А., Стратієнко Л .В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго" на ухвалу господарського суду Закарпатської області від 9 березня 2010 року та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 6 травня 2010 року у справі N 10/122 за позовом прокурора м. Ужгорода в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго" до дочірнього підприємства житлово-побутової фірми "Тис" (за участю міського відділу державної виконавчої служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції) про стягнення суми, встановив:

У квітні 2005 року прокурор м. Ужгорода в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та відкрите акціонерне товариство "Енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго" звернулись з позовом до дочірнього підприємства житлово-побутової фірми "Тис" про стягнення боргу за договором на користування електричною енергією від 26 червня 1998 року N 1254.

Рішенням господарського суду Закарпатської області від 2 червня 2004 року позов задоволено частково, стягнуто з відповідача на користь відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго" 314409,74 грн. боргу та судові витрати, крім того надано відстрочку виконання рішення строком на 1 рік.

У січні 2010 року відкрите акціонерне товариство "Енергопостачальна компанія "Закарпаттяобленерго" звернулось до місцевого господарського суду з скаргою на дії та бездіяльність органу ДВС, у якій просив суд визнати неправомірними дії державного виконавця МВ ДВС Ужгородського МРУЮ по винесенню постанови від 30 грудня 2009 року про повернення виконавчого документа стягувачу, скасувати дану постанову та зобов'язати МВ ДВС Ужгородського МРУЮ звернути стягнення на майно боржника, у тому числі будівлю гуртожитку по вул. Лобачевського, 41 у м. Ужгород.

Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 9 березня 2010 року, залишеною без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 6 травня 2010 року в задоволенні скарги відмовлено.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос