Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об истребовании имущества из чужого незаконного владения

Высший хозяйственный суд
Постановление от 15.12.2009 № 16/20-09

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

15.12.2009 р.

N 16/20-09

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Удовиченка О. С., суддів: Заріцької А. О., Міщенка П. К., розглянувши касаційну скаргу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк" на рішення господарського суду Харківської області від 27 травня 2009 року у справі N 16/20-09, постанову Харківського апеляційного господарського суду від 23 вересня 2009 року за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Маяк" до приватного підприємства "Золота нива 1", товариства з обмеженою відповідальністю "Золота нива" про витребування майна із чужого незаконного володіння (за участю представників: ліквідатор - СТОВ "Маяк" Макаричев В. В.), встановив:

Рішенням господарського суду Харківської області від 27 травня (в повному тексті рішення - 26 травня (т. 3 а. с. 17) 2009 року у справі N 16/20-09 (суддя - Здоровко Л. М.) в задоволенні позовних вимог СТОВ "Маяк" в особі ліквідатора арбітражного керуючого Макаричева В. В. до ПП "Золота нива 1" та ТОВ "Золота нива" відмовлено.

Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 23 вересня 2009 року (колегія суддів у складі: Карабань І. С. - головуючий, Бабакова Л. М., Гончар Т. В.) рішення місцевого господарського суду залишено без змін.

Не погоджуючись з прийнятими у справі судовими рішеннями, позивач звернувся до Вищого господарського суду України із касаційною скаргою, в якій просить їх скасувати та прийняти нове рішення про задоволення позову.

Опрос