Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об уплате государственной пошлины и признании права собственности на объект недвижимого имущества

Высший хозяйственный суд
Определение от 12.10.2009 № 14/698-08
редакция действует с 02.03.2010

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

12.10.2009 р. 

N 14/698-08 

Ухвалу скасовано
(згідно з постановою Судової палати у господарських справах
 Верховного Суду України
 від 2 березня 2010 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді Кривди Д. С., суддів: Жаботиної Г. В., Уліцького А. М., перевіривши матеріали касаційної скарги Виконавчого комітету Сумської міської ради на рішення господарського суду Сумської області від 08.12.2008 року у справі N 14/698-08 господарського суду Сумської області за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Сумської міської ради про зобов'язання вчинити певні дії та визнання права власності, встановив:

Касаційна скарга Виконавчого комітету Сумської міської ради не відповідає вимогам ст. 111 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.

Згідно ч. 1 ст. 46 ГПК України державне мито сплачується в доход державного бюджету в порядку і розмірі, встановлених законодавством України. Порядок і розмір сплати державного мита в Україні встановлено Декретом Кабінету Міністрів України "Про державне мито".

У відповідності до п. 2 ст. 3 зазначеного Декрету державне мито із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови, а також заяв про перегляд їх за нововиявленими обставинами сплачується у розмірі 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а із спорів майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми. Із позовних заяв майнового характеру державне мито справляється у розмірі 1 відсоток ціни позову, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і не більше 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; із позовних заяв немайнового характеру - 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос