Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве выполнить условия договора о предоставлении услуг

Высший хозяйственный суд
Постановление от 06.10.2009 № 39/45

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

06.10.2009 р. 

N 39/45 

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Муравйова О. В. - головуючого Полянського А. Г., Фролової Г. М. (за участю представників: позивача Лужецький І. О. - керівник, відповідачів - не з'явились (про час та місце судового засідання повідомлені належним чином), третьої особи Сушко І. М. - дов. від 20.11.2008 року, Генеральної Прокуратури України - Савицька О. В. - посв. від 20.07.2005 року), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "База відпочинку "Круті береги" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 17.06.2009 року у справі N 39/45 господарського суду міста Києва за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "База відпочинку "Круті береги" до - Товариства з обмеженою відповідальністю "Роял груп", Державного підприємства "Київське лісове господарство", Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, третя особа Державний комітет лісового господарства, за участю Міжрайонної природоохоронної прокуратури Київської області про зобов'язання вчинити дії, встановив:

У листопаді 2008 року Товариство з обмеженою відповідальністю "База відпочинку "Круті береги" звернулося до господарського суду міста Києва з позовом про зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Роял груп" виконати умови договору про надання послуг від 04.10.2008 року, а саме: отримати попереднє погодження на вилучення та зміну цільового призначення земельних ділянок лісогосподарського призначення від відповідного територіального органу виконавчої влади з питань лісового господарства - Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, отримати нотаріально засвідчену письмову згоду землекористувача - Державного підприємства "Київське лісове господарство" на вилучення земельних ділянок із зазначенням розмірів передбачених для вилучення земельних ділянок та умов їх вилучення; зобов'язання Державного підприємства "Київське лісове господарство" надати Товариству з обмеженою відповідальністю "Роял груп" нотаріально засвідчені письмові погодження стосовно вилучення земельних ділянок фізичними особами Міщенко В. М., Іщенко С. М., Іщенко А. Д., Генеральної К. О., Граб В. М., Граб І. В., із зазначенням розмірів передбачених для вилучення земельних ділянок та умов їх вилучення; зобов'язання Київського обласного управління лісового та мисливського господарства надати висновок - погодження відповідній місцевій державній адміністрації стосовно вилучення фізичними особами: Міщенко В. М., Іщенко С. М., Іщенко А. Д., Генеральної К. О., Граб В. М., Граб І. В., земельних ділянок лісового призначення та умови їх вилучення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос