Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании общества с ограниченной ответственностью банкротом

Высший хозяйственный суд
Постановление от 17.11.2009 № 5/130-09
редакция действует с 02.03.2010

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

17.11.2009 р.  

N 5/130-09  

Постанову скасовано
(згідно з постановою Судової палати у господарських справах
 Верховного Суду України
 від 2 березня 2010 року)

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого - Удовиченка О. С., суддів: Заріцької А. О., Міщенка П. К., розглянувши касаційну скаргу закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" на ухвали господарського суду Вінницької області від 25 червня 2009 року та від 7 липня 2009 року у справі N 5/130-09 господарського суду Вінницької області за заявою товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Віалан" про визнання банкрутом, розпорядник майна - Мілованов А. В., за участю представників: товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Віалан" - Федчишиної О. В.,  розпорядника майна - Мілованова А. В., закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" - Накорчевського С. В., встановив:

Ухвалою господарського суду Вінницької області від 25 червня 2009 року (суддя Бенівський В. І.) на підставі ст. ст. 1, 12, 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) за заявою ТОВ ВКФ "Віалан" порушено провадження у справі про його банкрутство, справу призначено до розгляду у підготовчому засіданні на 7 липня 2009 року, заборонено боржнику вчиняти певні дії, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, арбітражним керуючим ТОВ ВКФ "Віалан" призначено Мілованова А. В.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос